HAKKIMIZDA

Kuruluşundan bu yana Ar-Ge faaliyetleri kapsamında ulusal ve uluslararası çapta dört kez ödüllendirilen firmamız medikal, otomotiv, savunma, havacılık ve inşaat sektörlerine danışmanlık, eğitim, tasarım ve imalat hizmetleri sunmaktadır. Ar-Ge faaliyetlerinin yanında endüstrinin taleplerine yönelik hizmet vermeyen bir kuruluşun yenilikçi bakış açısına ulaşmasının mümkün olmayacağı bilinciyle özel sektörün ihtiyaçlarını karşılamayı ilke edinmiş olan firmamız, bu ilkesiyle güçlenerek faaliyetlerini sürdürmektedir.

15 yılı aşkın iş tecrübesini, akademik bakış açısıyla özdeşleştiren firmamız rekabetçi üretim maliyetleri ile kaliteyi bir arada sunabilmektedir. Geniş tedarikçi ağımız sayesinde verilen termin süreleri içerisinde ve istenilen kalitede imalat gerçekleştirmek önceliklerimiz arasındadır. Uzman mühendis kadromuzla, bilgisayar destekli tasarım programları yardımıyla tasarlanmış herhangi bir 3D datayı kalıp, model vb. araç gereç ihtiyacı duymadan, bünyemizde bulunan 3 Boyutlu Yazıcılara göndererek parça imalat kabiliyetine sahibiz. Sektörde imalatın içerisinden yetişip aynı zamanda lisans eğitimini tamamlamış olan nitelikli tasarım ekibimiz ile müşterilerimizin endüstriyel ürün tasarımlarını, isteğe özel makine/fikstür/aparatlarını, plastik enjeksiyon kalıpları, metal enjeksiyon kalıpları, sac metal kesme ve şekillendirme kalıplarını tasarlayıp imal ederek ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Seri üretim gerektiren düşük toleranslı parça imalatlarını hataya yer vermeden imal ediyor, kalite proseslerimiz ile ürünlerin doğruluğunu garantileyerek tarafınıza ulaştırıyoruz.

Magnum Mühendislik olarak işletmenizin ihtiyaçları doğrultusunda çözüm ortağınız olabileceğimiz tüm alanlarda rol almaktan büyük memnuniyet duyarız